3 koncerty Dubiozy Kolektiv w Polsce! [JUGOFONIKA POLECA]

Autor: 
Anonim
Jeszcze w tym roku na trzy koncerty do Polski przyjedzie Dubioza Kolektiv, jeden z najpopularniejszych zespołów bałkańskich, znany i lubiany w całej Europie.

Dubioza Kolektiv pochodzi z Bośni i Hercegowiny i działa aktywnie od 2003 roku. Zespół jest już dobrze rozpoznawalny nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Ogromna energia koncertowa oraz oryginalne podejście do muzyki sprawiają, że o formacji robi się coraz głośniej. Muzycy w swoich kompozycjach łączą elementy bałkańskiej kultury z rockowymi brzmieniami, elektronicznymi dźwiękami, a także muzyką reggae czy ska. To wulkan energii, który do wspólnej zabawy porywa nawet najbardziej statecznych słuchaczy. Dowodem na to mogą być bardzo entuzjastycznie przyjęte koncerty Dubioza Kolektiv podczas Festiwalu Inne Brzmienia 2010 w Lublinie, Przystanku Woodstock 2012, Ursynaliów 2014, Kortowiady 2013 i 2015, Juwenaliów 2015 w Białymstoku czy ostatnio podczas supportowania jedynego koncertu Faith No More w Polsce.

>>> Czytaj też: Przeszli samych siebie! Zobacz nowy teledysk Dubiozy - The Pirate Bay Song

Już w grudniu polscy fani będą mieli okazję, aby zobaczyć ten niesamowity skład na żywo podczas trzech klubowych występów. Dubioza Kolektiv wystąpi:

  • 3 grudnia we wrocławskim Alibi,
  • 5 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce,
  • 10 grudnia w krakowskiej Rotundzie.

Bilety dostępne w Empiku, Media Markt Saturn oraz na Ticketpro.pl

49 zł (przedsprzedaż) / 59 zł (w dniu koncertu)

źródło: materiały promocyjne organizatora