Kultur Shock@Wrocław

Autor: 
Michał Kaproń
Wrocławianie będą zszokowani! 17 lutego wystąpi zespół jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Szanowni Towarzysze, wybaczcie nieco tabloidalną sztuczkę w nagłówku, ale powiadam wam - mamy autentyczne powody do ekscytacji. Za kilkanaście dni w Starym Klasztorze odbędzie się koncert kultowej grupy KULTUR SHOCK. Mocne brzmienie inspirowane bałkańskim folkiem oraz niebanalny przekaz w przeciągu kilkunastu lat przysporzyły zespołowi rzesze fanów. Chociaż formalnie Kultur Shock został założony w Seattle, miks tworzących go osobowości z różnych stron świata nie daje się wpisać w żadne granice.

Podczas tegorocznej trasy "The IX Circles of Europe", biegnącej od norweskich fiordów aż po turecki Bosfor, zespół po raz pierwszy odwiedzi też Polskę. Kultur Shock przemierzył Stary Kontynent już ponad dwudziestokrotnie, niestety nigdy nie trafiała się okazja by zagrać przed polską publicznością. Dziejowy przełom nastąpi więc 17 lutego w Sali Gotyckiej wrocławskiego Starego Klasztoru, a jeśli dotychczasowa częstotliwość miałaby się utrzymać, tym bardziej polecamy skorzystać z okazji! Miłośnicy brzmień spokrewnionych z Dubioza Kolektiv, Gogol Bordello czy Balkan Beat Box na pewno nie będą żałować.
Zespół promować będzie materiał z ostatniej płyty pt. "IX", wydanej w październiku ubiegłego roku. Wraz z singlem "Home" cały album jest dostępny do ściągnięcia za darmo pod adresem: https://soundcloud.com/kulturshock

Konkrety:

KULTUR SHOCK

17.02.2015, godz. 20:00 - Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

bilety: 35 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje, 40 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem.
dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl
organizator: wROCKfest.pl