Bajaga

Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Bajaga i Instruktori po raz drugi w Warszawie

 

Szczegóły koncertu i informacje o biletach znajdziecie w poniższym wydarzeniu na Facebooku:

Bajaga i Instruktori !W swojej karierze muzycznej zespół sprzedał ponad 5 milionów płyt i kaset. W Polsce ich utwory wykonuje m.in Maciej Maleńczuk - "Ostatnia nocka" i Krzysztof Krawczyk - "Mój przyjacielu".

Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Belgrade Beer Fest 2014: Parni Valjak, Bajaga, Plavi Orkestar, Van Gogh, S.A.R.S. i inni

Belgrad Beer Fest to duży festiwal piwa i muzyki, który od 2003 roku odbywa się co roku w sierpniu i trwa 5 dni. Oprócz degustacji piw krajowych i zagranicznych, na festiwalu odbywają się koncerty znanych zespołów, głównie z regionu. Jego wielkość i popularność szybko wzrosła - w 2004 r. festiwal odwiedziło ponad 75.000 gości zagranicznych, a w 2005 roku był to drugi najczęściej odwiedzany festiwal w Serbii, na którym było ponad 300.000 osób. W 2009 roku przyciągnął ponad 650 tysięcy, a w 2010 roku około 900 tysięcy osób.

Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Bajaga o pierwszym koncercie w Polsce

Znany serbski muzyk Momčilo "Bajaga" Bajagić komentuje swój pierwszy koncert w Warszawie oraz pozdrawia fanów Jugofoniki.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Bajaga nagrał piosenkę do musicalu [WIDEO]

Bajaga
Momčilo Bajagić-Bajaga nagrał nową piosenkę „Mladost”. Utwór skomponowany został na potrzeby musicalu „Ženidba i udadba”, który niedawno pojawił się w repertuarze belgradzkiego teatru Pozorište na Terazijama.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Bajaga: Polacy i Serbowie czują muzykę!

Bajaga
Polskie wersje jego piosenek takie jak "Ostatnia nocka", czy "Mój przyjacielu" stały się wielkimi przebojami. Momčilo „Bajaga” Bajagić w rozmowie z Jugofoniką opowiada o tym, co łączy Serbów i Polaków.