Dubioza Kolektiv

Obrazek użytkownika Michał Kaproń

Dubioza Kolektiv i Happy Machine. Po kilku kolejkach będziecie zachwyceni! [RECENZJA ALBUMU]

Kiedy księżyc zalśni nad uśpioną okolicą Sarajewa, jej powietrze przeszywa specyficzna woń i dziwny, jakby bulgoczący szmer tajemniczej aparatury. Wówczas wiadomo, że coś się dzieje. W ruch poszły „wesołe maszyny”.
Obrazek użytkownika Anonim

3 koncerty Dubiozy Kolektiv w Polsce! [JUGOFONIKA POLECA]

Dubioza Kolektiv pochodzi z Bośni i Hercegowiny i działa aktywnie od 2003 roku. Zespół jest już dobrze rozpoznawalny nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Ogromna energia koncertowa oraz oryginalne podejście do muzyki sprawiają, że o formacji robi się coraz głośniej. Muzycy w swoich kompozycjach łączą elementy bałkańskiej kultury z rockowymi brzmieniami, elektronicznymi dźwiękami, a także muzyką reggae czy ska.

Obrazek użytkownika Michał Kaproń

DUBIOZA MA NOSA!

Dobry słuch nie wystarczy, by robić dobrą muzykę - trzeba też mieć dobre wyczucie, gust, smak. Słowem - "mieć nosa". Obrazek mówi wiele, a żeby dowiedzieć się jeszcze więcej, sprawdźcie to krótkie wideo od panów z Dubioza Kolektiv. Materiał prezentujemy jako przedsmak naszej relacji i wywiadu z koncertu w Dreźnie, które opublikujemy już wkrótce.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Dubioza Kolektiv - nowy klip do "No Escape (from Balkan)"

Do sieci trafił nowy teledysk grupy Dubioza Kolektiv do piosenki "No Escape (from Balkan)". Klip zapowiada nową płytę, która ma ukazać się na początku 2015 roku.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Dubioza Kolektiv wydała nowy minialbum Happy Machine [ŚCIĄGNIJ]

happy machine dubioza kolektiv
EP "Happy Machine" zapowiada siódmy album Dubiozy, który ma ukazać się na początku 2015 roku. Płyta zawiera trzy nowe piosenki - dwie w języku angielskim oraz pierwszą piosenkę Dubiozy zaśpiewaną po hiszpańsku.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Dubioza Kolektiv zagrała w kolejce linowej! Zobacz wideo

Bośniacki zespół Dubioza Kolektiv opublikował akustyczną wersję kolejnej piosenki z płyty "Apsurdistan". Nietypowy klip do "Tranzicji" powstał w gondolach górskiej kolejki linowej we Francji.

Dubioza Kolektiv

Znana bośniacka grupa muzyczna, grająca reggae, dub i rock. Popularne utwory: Kažu, Prvi Maj, Balkan Funk, Kokuz, Volio BiH.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Dubioza Kolektiv na plaży w Nowej Kaledonii

Dubioza Kolektiv
Bośniacy z Dubioza Kolektiv wypuścili nowy klip do swojego wakacyjnego hitu "Krivo je more". Zobacz!
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Dubioza Kolektiv w Lublinie

Dubioza Kolektiv z BiH zagra w Lublinie za darmo!