festiwal

Obrazek użytkownika Małgorzata Cieślak

Belgrade Beer Fest czyli hip-hop, rock i etno na jednym miejscu

Belgradzki festiwal Beer Fest od 11 lat gromadzi miłośników piwa i dobrej muzyki z całego regionu. Początkowo organizowany był pod twierdzą Kalemegdan, od kilku lat odbywa się na terenie Ušća. Ogromną zaletą tego wydarzenia jest to, że wstęp na znakomitą większość koncertów jest darmowy.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Za tydzień rusza CMC Festival 2014. Zagrają: Željko Bebek, Opća Opasnost i inni

13 i 14 czerwca w nadmorskim miasteczku Vodice odbędzie się 6. edycja festiwalu muzyki chorwackiej CMC Music Festival - odpowiednik polskich festiwali w Opolu i Sopocie. To największa tego typu impreza w Chorwacji.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Split: Fjaka Music Festival 2014

PROGRAM IMPREZY:

Czwartek 8 maja: Marko Perković Thompson

Piątek 9 maja: Opća opasnost, Atlantida

Sobota 10 maja: Psihomodo Pop, Malehookers

Organizator szykuje także szereg dodatkowych atrakcji i imprez towarzyszących, m.in. skoki na bungee, pokazy wyczynów kaskaderskich na motocyklach, jazdy próbne motocyklem oraz loteria, w której nagrodą główną będzie nowy Harley Davidson!

Obrazek użytkownika Ewa Chodorowska

EXIT najlepszym festiwalem w Europie!

Festiwal EXIT, organizowany od 2000 roku w Serbii, zdobył tytuł najlepszego festiwalu muzycznego w Europie na gali European Festival Awards (ETA), organizowanej w holenderskim Groningen.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Festiwal OKO NA BAŁKANY: Chorwacja

Cykl Festiwali Filmowych pod nazwą: OKO NA BAŁKANY ma na celu umożliwienie polskiej publiczności kinowej zapoznanie się z kinematografią krajów, które geograficznie tworzą region zwany Bałkanami. Pierwszy Festiwal miał miejsce w styczniu 2013r. i poświęcony był Serbii. Drugi Festiwal odbędzie się w styczniu 2014r., w programie znajdą się filmy chorwackie: pełnometrażowe filmy fabularne (7), dokumenty (5) oraz kilka tytułów reprezentujących Zagrzebską Szkołę Animacji. Impreza będzie miała zasięg ogólnopolski.