Parni Valjak

Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Belgrade Beer Fest 2014: Parni Valjak, Bajaga, Plavi Orkestar, Van Gogh, S.A.R.S. i inni

Belgrad Beer Fest to duży festiwal piwa i muzyki, który od 2003 roku odbywa się co roku w sierpniu i trwa 5 dni. Oprócz degustacji piw krajowych i zagranicznych, na festiwalu odbywają się koncerty znanych zespołów, głównie z regionu. Jego wielkość i popularność szybko wzrosła - w 2004 r. festiwal odwiedziło ponad 75.000 gości zagranicznych, a w 2005 roku był to drugi najczęściej odwiedzany festiwal w Serbii, na którym było ponad 300.000 osób. W 2009 roku przyciągnął ponad 650 tysięcy, a w 2010 roku około 900 tysięcy osób.

Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Moje zastave uvijek su iste boje! Zobacz fragmenty koncertu Parnog Valjka

Prezentujemy fragmenty koncertu chorwackiej legendy, który odbył się 29 maja w zagrzebskim Domu Sportova.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

Parni Valjak w Zagrzebiu [CZĘŚĆ 1]

Parni Valjak to legenda chorwackiej i jugosłowiańskiej sceny muzycznej. Prezentujemy pierwszą część galerii zdjęć z koncertu zespołu w zagrzebskim Domu Sportova (29.05.2014.). Przychód z biletów został w całości przeznaczony na rzecz poszkodowanych w powodzi w Slawonii.
Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

ZAGRZEB: wielki koncert Parni Valjak

BILETY/ULAZNICE:

 Bilety w cenach 100-150 kun chorwackich (~55-82 PLN) kupicie online na www.eventim.hr oraz w punktach sprzedaży Eventim Hrvatska (m.in. kioski TISAK media).

Parni Valjak

Znana chorwacka i jugosłowiańska grupa rockowo-popowa założona w 1975 roku w Zagrzebiu. Polskie wersje piosenek zespołu trafiły na płytę "Yugopolis: Słoneczna strona miasta".